Szablą i kosturem

Wydawnictwo: wydano nakładem autora
fantastyka, kryminał, przygodowa

Kolejna przygoda Jeremiego Sosnowskiego i Tomasza Kuczewskiego. W drodze do macierzystej chorągwi, na prośbę swego rotmistrza, odwiedzają pogrążoną w kłopotach rodzinę Wolińskich. Na miejscu okazuje się, że pan Woliński leży już w grobie a cichaczem mówi się, że został zamordowany mimo, iż wszystko wskazuje na samobójstwo… Kolejny kryminał osadzony w Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Czyli kolejna porcja pojedynków, intryg, zawiłych powiązań rodów szlacheckich bijących się o majątek. Książka nie tylko dla miłośników Rzeczpospolitej XVI i XVII wieku, ale też i miłośników kryminałów.

źródło opisu: http://virtualo.pl/

źródło okładki: http://virtualo.pl/