Opowiadania Sowy Franciszki

Wydawnictwo: Poligraf
humor, opowiadanie, rymowanki, zwierzęta,
Bożena

„Opowiadania Sowy Franciszki” to zbiór różnych, ciekawych i pełnych humoru historii napisanych w formie wierszy i najczęściej kończących się morałem. Pod postacią owadów, zwierząt czy przedmiotów ukryte są wady i zalety człowieka, a także zdarzenia, z którymi spotyka się na co dzień. Książka zawiera dużo kolorowych ilustracji, które pozwalają dziecku na bliższe poznanie swojego...

Książka zawiera dużo kolorowych ilustracji, które pozwalają dziecku na bliższe poznanie swojego bohatera.
Poznajemy więc w tych opowiadaniach: Leniwą Mrówkę, Zarozumiałą Mąkę, Spóźnialski Zegar, Zgubioną Skarpetkę i wiele innych postaci...

źródło opisu: http://wydawnictwopoligraf.pl

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl