Rośliny doniczkowe

Easy zimmerpflanzen
rośliny, doniczkowe, pielęgnacja
flora i fauna
JonSoha

Najlepsze rośliny do Twojego domu Odpowiedni dobór roślin do każdego pomieszczenia w zależności od wymagań co do miejsca i pielęgnacji. Jakie rośliny i w jakim celu? Wybór spośród najpiękniejszych roślin doniczkowych, palm, storczyków i kaktusów.Prezentacja 145 szczególnie łatwych w uprawie i wytrzymałych gatunków. Właściwa pielęgnacja Przesadzanie, podlewanie,nawożenie. Jak unikać...

Najlepsze rośliny do Twojego domu

Jakie rośliny i w jakim celu?

Właściwa pielęgnacja

Przesadzanie, podlewanie,nawożenie. Jak unikać błędów, aby rośliny pozostały piękne i zdrowe.

Rady dla nowicjuszy

Liczne informacje, fachowe porady i praktyczne sztuczki.
Dzięki książce "Rośliny doniczkowe" nawet bez doświadczenia możemy stworzyć w domu roślinny raj!

źródło opisu: Wydawnictwo Świat Książki, 2005

źródło okładki: www.swiatksiazki.pl