Miłość i płodność

Wydawnictwo: WAM
poradniki

Drugie wydanie, poprawione i uzupełnione, cieszącej się ogromną popularnością książki, autorstwa Mercedes A. Wilson światowej sławy specjalistki w dziedzinie naturalnego planowania rodziny. Przedstawiona przez nią metoda owulacji, znana w ponad 100 krajach, została powszechnie zaakceptowana przez ludzi różnych kultur i religii. Poprawnie stosowana, jest skuteczna w 98-99% i jest doskonała dla kobiet, które poszukują sposobów planowania rodziny metodami naturalnymi. Bogata szata graficzna oraz dołączone do książki karta obserwacji i płyta VCD ułatwiają korzystanie z metody. Jest to nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy chcą się nauczyć tej metody, jak również dla tych, którzy jej nauczają.Na płycie VCD znajduje się film edukacyjny Miłość i płodność , który w przystępny sposób omawia jedną z najbardziej znanych metod naturalnego planowania rodziny, zwaną powszechnie metodą Billingsa. Autorzy filmu wykorzystują różnego rodzaju animacje, piktogramy i wykresy, pozwalające przyszłym rodzicom na ustalenie najlepszego momentu poczęcia, uwzględniając indywidualny cykl kobiety.

Iwa | 2013-02-01
Na półkach