Inwentaryzacja od A do z

Wydawnictwo: Osrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
biznes, finanse

Autorka szczegółowo omawia:zasady organizacji i dokumentacji inwentaryzacji (podział kompetencji, zakres obowiązków osób odpowiedzialnych, etapy i terminy przeprowadzania) metody inwentaryzacji (spis z natury, potwierdzenie sald, weryfikacja) procedury ustalania i rozliczania oraz dokumentowania różnic inwentaryzacyjnych w księgach rachunkowych, a także w księdze przychodów i rozchodów oraz problematykę podatku VAT w aspekcie zaistniałych niedoborów i otrzymanych za nie odszkodowań.

| 2013-02-21
Agata Balawejder | 2011-03-13