Drax the Destroyer #3

Cykl: Drax the Destroyer (tom 3)
Wydawnictwo: Marvel Comics
Drax, Kosmos, Alaska, kosmici
komiksy
angielski
MistrzSeller

źródło okładki: http://marvel.wikia.com/Drax_the_Destroyer_Vol_1_3

„Drax The Destroyer #3” Drax Niszczyciel #3. Z prochów
Drax ginie od ciosu Thanosa. Staje się własnością ziemskiej dziewczyny o imieniu Cammi. Reszta przybyszy z kosmosu bierze w niewolę ludzi i pod groźbą śmierci rozkazuje naprawiać ich statek kosmiczny. Ludzie nie mają nic do powiedzenia, dzień i noc muszą pracować, inaczej giną. Jednak dlaczego niezniszczalny jak dotąd Drax, poległ? Czy nigdy już nie pomści swojej córki Heather, którą odebrał mu tytan Thanos? Gdzie są ci, którzy powinni bronić ludzi: Avengers?

Trzecia część równie zadowalająca, co dwie poprzednie. Połączenie komizmu z komisem jest genialne. Jak dla mnie :)

Stanny491 | 2015-07-25
Na półkach: Przeczytane, Komiks