Panowanie nad umysłem

Wydawnictwo: Medium
poradniki

Książka przedstawia metody radzenia sobie z tą dywersyjną skłonnością umysłu metody oparte na słynnym na całym świecie kursie doskonalenia umysłu, opracowanego przez doktora Silvę. Przedstawione tutaj metody budują mosty wzajemnego porozumienia, pozwalają wytyczać cele i spełniać marzenia, pomagają zwalczać stres, frustrację, depresję, samotność, budzą silną motywację do działania, dają wiarę we własne siły.

Angelina | 2016-12-17
mateuszadrian | 2016-06-21