Praca biurowa cz. 1. Obsługa klawiatury

Wydawnictwo: Rea
poradniki

Umiejętności związane z prawidłową obsługą klawiatury komputera należą do najważniejszych i najwyżej cenionych w zawodach administracyjno-biurowych, a sam komputer wymaga od użytkownika szczególnych kwalifikacji, do których bezwzględnie należy zaliczyć umiejętność szybkiego pisania wszystkimi palcami obu rąk oraz metodą bezwzrokową. Pracując z niniejszym podręcznikiem masz szansę stawania się profesjonalistą oraz mistrzem w pisaniu za pomocą komputera! Struktura podręcznika jest przejrzysta i powtarzalna, co sprawia, że przekazywana wiedza jest uporządkowana i łatwa do przyswojenia przez ucznia. Utrwaleniu wiadomości i umiejętności służą ćwiczenia, pytania sprawdzające i testy. Podręcznik może być wykorzystany w innych profilach kształcenia np.: w Liceum Profilowanym o profilu gospodarczo-usługowym, w Technikach: Ekonomicznym i Handlowym do realizacji przedmiotu ?Praca biurowa?.