Wiza do raju

Wydawnictwo: Twój Styl
838544372X
powieść polska

Wiza do raju to zbeletryzowana autobiografia. Teresa Bjerlov jest Polką, która - jak wiele dziewcząt kiedyś i dziś - marzyła o ucieczce w Świat. Świat kolorowego Zachodu, dobrobytu, egzotycznych krajobrazów. Zrealizowała marzenia, ale miały one swoja cenę. Bohaterka książki, Julia, wędruje w najodleglejsze zakątki świata, mieszka w Szwecji, Ameryce, Hiszpanii, Francji, pracuje, próbuje ułożyć...

Wiza do raju to zbeletryzowana autobiografia.
Bohaterka książki, Julia, wędruje w najodleglejsze zakątki świata, mieszka w Szwecji, Ameryce, Hiszpanii, Francji, pracuje, próbuje ułożyć sobie życie, wychowuje córki. Jej niezwykle koleje losu zainteresują z pewnością polskich czytelników - i tych, którzy poznali smak życia na Zachodzie, i tych którzy o tym marzą.

źródło opisu: Wydawnictwo Twój Styl, 1995

źródło okładki: Zdjęcie autorskie