Konik drewniany

Wydawnictwo: My Book
literatura piękna
Bożena

Leszek urodził się w roku 1935. Choć w dorosłość wszedł już w wolnej Polsce i wojna powinna być dla niego tylko niewyraźnym wspomnieniem z dzieciństwa, zawirowania historyczne nie dają o sobie zapomnieć. Gdy już wydaje się, że przed młodym człowiekiem cały świat stoi otworem, "podejrzane" w oczach władz Polski Ludowej pochodzenie staje się przeszkodą w ukończeniu wybranej szkoły. I tak będzie jeszcze nie raz. Ale nie martwcie się o Leszka - prawdziwy talent i młodzieńczy entuzjazm, wsparte życzliwością, to siły niezłomne!

źródło opisu: http://www.mybook.pl/6/0/bid/169

źródło okładki: http://www.mybook.pl/6/0/bid/169

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!