Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Miłość w zimie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nowa Proza Polska". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Świat Książki
4,81 (36 ocen i 18 opinii) Zobacz oceny
10
1
9
2
8
3
7
2
6
5
5
7
4
3
3
8
2
1
1
4
szczegółowe informacje
data wydania
ISBN
9788327300430
liczba stron
208
słowa kluczowe
literatura polska
język
polski
dodała
Ag2S

Coś dla miłośników „Małego Księcia”, „Alicji w Krainie Czarów”, obrazów Dalego i filmów Tima Burtona. Opowieść wypełniona zaskakującymi postaciami, obrazami, metafizyką, poezją i finezyjnym humorem. Runda – dziewczynka a może kobieta? – odbywa z babcią podróż do tajemniczej Aronpei. Cóż to za dziwne miasteczko? Choć urocze, pełno w nim dziwów: manowców i halucynacji, oraz osobliwych postaci....

Coś dla miłośników „Małego Księcia”, „Alicji w Krainie Czarów”, obrazów Dalego i filmów Tima Burtona. Opowieść wypełniona zaskakującymi postaciami, obrazami, metafizyką, poezją i finezyjnym humorem. Runda – dziewczynka a może kobieta? – odbywa z babcią podróż do tajemniczej Aronpei. Cóż to za dziwne miasteczko? Choć urocze, pełno w nim dziwów: manowców i halucynacji, oraz osobliwych postaci. Czy Runda dostanie się stamtąd na wymarzoną planetę i zamieszka wśród smoków? Nieoczywista, wielowymiarowa bajka-nie-bajka o potędze wyobraźni i o tym, że wyobrażenia często nie przystają do rzeczywistości.

 

źródło opisu: Świat Książki, 2013

źródło okładki: http://www.literacki24.pl/

pokaż więcej

Brak materiałów.
książek: 88
MagdaLena | 2016-01-17
Na półkach: Przeczytane

Uwagę moją głównie zwróciła okładka i bardzo przystępna cena (14,99 w Biedronce). Trudno było mi się przebić przez pierwszą połowę książki, jest to historia w którą niewątpliwie trzeba sę wkręcić i mnie się to udało dopiero w drugiej połowie. Baśń przeplatana rzeczywistością.

Pokaż wszystkie opinie o tej książce
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading

Opinie czytelników


O książce:
Trzęsawisko 2. Wędrująca śmierć

Rok 1984 nie był dla Guya artystycznie zbyt szczęśliwy - obok bowiem fatalnego "Crab Moon" srodze przeciętne "Trzęsawisko 2". L...

zgłoś błąd zgłoś błąd