Praktyczna magia świec

Wydawnictwo: FILAR
5 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Practical Candleburning Rituals
83-87892-32-7

Rytuały związane z magią płonących świec pokazują, jak człowiek może przy ich pomocy wpływać na los własny i innych. Rytuały są proste ale skuteczne. Można je wykonać w domu przy użyciu dostępnych i nieskomplikowanych rekwizytów.Książka ta, uważana za klasykę okultyzmu, przedstawia praktyczne zastosowanie świec: jak je zapalać i kiedy, jak się nimi posługiwać, żeby osiągnąć zamierzony efekt. Rytuały są proste ale skuteczne. Można je wykonywać w domu przy użyciu ogólnie dostępnych i nieskomplikowanych rekwizytów.Raymond Buckland zaliczany jest do najwybitniejszych znawców okultyzmu, sztuki magicznej i zjawisk nadnaturalnych.Napisał ponad 20 książek, był doradcą Orsona Wellesa przy realizacji filmu Necromancy i konsultantem Wiliama Friedkina w realizacji scenicznej Makbeta.

Ezokultus | 2011-03-02

Tak naprawdę poza podstawową wiedzą i całą masą "przepisów" na jakieś dziwne czary i zaklęcia, książka nic ciekawego nie oferuje. Jeśli ktoś nie rozumie, że wystarczy odpowiednia intencja, to ksiażka może się spodobać. Dla wszystkich innych - cóż, zostańcie przy odpowiedniej intencji i pierwszej lepszej świeczce.

irbiso | 2011-04-09
Przeczytana: 2003 rok