Spiżarnia i piwniczka mojej babci

Wydawnictwo: Edipresse

W tej książce znajdą Państwo blisko 300 przepisów. Obok tradycyjnych receptur proponujemy również całkiem nowe. Osobne rozdziały poświęciliśmy domowym nalewkom i winom, które zyskują coraz szersze grono amatorów. A na koniec dla prawdziwych smakoszy mamy przepis na domowy smalec.Domowe przetwarzanie to praca, która dla naszych babć była oczywista tak jak następstwo pór roku. Ciepło, serdeczność, bezpieczeństwo miały smak babcinych konfitur i powideł. Zapraszamy więc Państwa do tej wdzięcznej, kuchennej roboty z nadzieją, że nasze przepisy uczynią tę pracę łatwiejszą i przyjemniejszą.

| 2013-10-24