dasio72

Jakub, młody nauczyciel pasjonujący się literaturą science-fiction, w wyniku wypadku zapada w stan śmierci klinicznej. Po powrocie do życia odkrywa w sobie nadnaturalne moce. Decyduje się wykorzystać je do walki ze Złem – staje się to jego misją. Jakub przeprowadza brawurowe akcje, odnosi wielkie sukcesy, ale… Istniejące gdzieś w otchłani wszechświata imperium Zła staje do walki. Dramatyczne losy bohatera, spektakularne akcje i futurystyczne wizje wciągają czytelnika, zaś wewnętrzne rozterki bohatera, refleksje dotyczące świata, zmian jakie w nim zachodzą, a także dylematy moralne skłaniają do głębszej refleksji. O Autorze: Alfred J. Potocki – absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, z zawodu nauczyciel polonista. Wiele lat spędził w Stanach Zjednoczonych, imając się przeróżnych zajęć. „Ostatnia moc” to jego literacki debiut. PATRONI: magazyn "Kontury" Sztukater.pl

źródło opisu: olesiejuk.pl

źródło okładki: olesiejuk.pl