Spokojne dzieciaki

Wydawnictwo: Rea
poradniki

?Spokojne dzieciaki? to mądra i inspirująca lektura dla rodziców. Stanowi rodzaj poradnika, który pomoże zidentyfikować pewne problemy, z którymi muszą się zmierzyć Twoje dzieci. Dostarczy wskazówek, jak pomagać małym dzieciom i nastolatkom w rozwijaniu poczucia własnej wartości oraz metod, dzięki którym rozwiną one zdolności organizacyjne i umiejętność podejmowania właściwych decyzji. Książka zawiera również praktyczne porady jak np. pomóc dziecku uporać się ze stresem, który wywołują testy, sprawdziany i egzaminy.Shirley Lane-Smith dzieli sie swoim bogatym życiowym doświadczeniem, które nabyła wychowując troje dzieci. Aby wzbogacić rodzicielskie umiejętności, stosuje mnóstwo terapii alternatywnych, takich jak np. aromaterapia, olejki esencjonalne, masaż, medytacja, kinetyka i prowadzenie pamiętników.

Yoozia | 2011-02-07
Na półkach