Świat, dom, rodzina

ikea, dom, wnętrza, rodzina, świat, album
albumy
Jagna

JESTEŚMY TAK PODOBNI, A JEDNOCZEŚNIE TAK RÓŻNI. Zapraszamy do domów 13 rodzin w 13 krajach na opowieść o ich życiu rodzinnym i o ich podejściu do domów i urządzaniu wnętrz. Aż dziwne, że tak wiele - mimo obiegowych opinii - nas łączy, mimo że żyjemy czasami w diametralnie różnych warunkach. W samym centrum są przedstawiane przez nas rodziny - niektóre starsze, inne młodsze. Rodziny...

JESTEŚMY TAK PODOBNI, A JEDNOCZEŚNIE TAK RÓŻNI.

Zapraszamy do domów 13 rodzin w 13 krajach na opowieść o ich życiu rodzinnym i o ich podejściu do domów i urządzaniu wnętrz. Aż dziwne, że tak wiele - mimo obiegowych opinii - nas łączy, mimo że żyjemy czasami w diametralnie różnych warunkach. W samym centrum są przedstawiane przez nas rodziny - niektóre starsze, inne młodsze. Rodziny opowiadające o swoich oczekiwaniach i marzeniach. Z pomysłami i koncepcjami nacechowanymi ciekawością i ochotą odkrywania nowych możliwości. Z ciekawym wyczuciem formy, wzornictwa i innych, twórczych rozwiązań. Bardzo się też czasami różnimy. Książka Świat Dom Rodzina to przede wszystkim źródło inspiracji. Z wieloma konkretnymi propozycjami umeblowania własnego mieszkania. Pokazująca koncepcje, które można modyfikować, tak, aby nasze mieszkania stały się piękniejsze i bardziej funkcjonalne. Realizacja niektórych koncepcji może wymagać zasadniczych zmian, ale czasami dodanie niewielkiego drobiazgu może zasadniczo zmienić charakter wnętrza. Czasami dzięki pomysłom goszczącym nas rodzin można wygospodarować większą przestrzeń, a czasami można zamienić mieszkanie w coś zupełnie innego- w salon sztuki lub ekskluzywny butik. Jednocześnie Świat Dom rodzina to książka pełna refleksji na temat mieszkania w wielkich miastach w różnych krajach na całym świecie. I o tych różnych światach. Jesteśmy tak podobni, a jednocześnie tak różni.

źródło opisu: www.ikea.com

źródło okładki: www.ikea.com

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!