ćwiczenia kręgosłupa dla dzieci

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
poradniki

Ponad 40 procent wszystkich dzieci w wieku szkolnym cierpi z powodu problemów z kręgosłupem ruch jest towarem deficytowym, a czas, który dzieci spędzają w pozycji siedzącej jest coraz dłuższy. Przedstawione w tej książce ćwiczenia percepcji, postawy i ćwiczenia sitowe niosą ze sobą pomoc: bawiąc, motywują do większej ilości ruchu, przekazują wielokierunkowe doświadczenia fizyczne i uwrażliwiają na sposób zachowania, który jest bardziej przyjazny dla kręgosłupa. Dzięki temu wspierają one sprawność i wzmacniają u dzieci poczucie własnej wartości.

Maria Sisman | 2015-07-13
edzia1524 | 2013-11-23