Cztery pory smaku

Wydawnictwo: Kreator
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Tak jak cztery pory roku różnią się swą energią i temperaturą, tak i my powinniśmy dostosować swój tryb życia i sposób odżywiania do określonej pory, aby łatwiej przetrwać zimę i w pełni rozkoszować się latem. W książce w prosty sposób poruszony jest temat zdrowego odżywiania zgodnego z rytmem pór roku. Wszystkie zawarte w nim przepisy można wykorzystać dosłownie lub traktować jako podstawę dla własnych pomysłów kulinarnych.

Ulla78 | 2010-07-08

Bardzo "smaczna" książka. Autorzy podpowiadają jak się odżywiać w rożnych porach roku, by zachować zdrowie, dobrą kondycję i samopoczucie. Jak wykorzystywać sezonowe produkty, jakich ziół dodawać do różnych potraw, by wyczarowywać niezwykłe dania. W książce każdy znajdzie wiele prostych i pysznych przepisów na sezonowe potrawy i wszystkie bez mięsa, więc to prawdziwa gratka dla wegetarian, jak i dla tych wszystkich, którzy chcą lub już dbają o zdrowie. Przepisy są inspirowane "kuchnią całego świata". Smacznie polecam!