Poznaj miasta w 48 godzin 2

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Martyna Wojciechowska poleca". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: G+J
Angie Wu

Miasta są Twoim żywiołem? W takim razie dobrze trafiłeś. To książka dla tych, którzy czują się eksploratorami w miejskiej przestrzeni. Poznasz wielkie europejskie metropolie oraz równie znane i fascynujące miasta, takie jak Dubrownik, Walencja czy Odessa. W Zurychu pozbędziesz się stereotypów o nudnych Szwajcarach. Ta stolica naprawdę potrafi zaskoczyć. Jeśli ciągnie cię w daleki świat, możesz wybrać się na inny kontynent. Erywań i San Francisco czekają na odkrycie.

źródło opisu: http://www.gjksiazki.pl/ksiazki,2,9,627,poznaj-miasta-w-48h.html

źródło okładki: www.gjksiazki.pl

Angie Wu | 2013-04-08
Przeczytana: 07 kwietnia 2013

Powracamy do tematu podróżowania. Tym razem chciałabym pokazać Wam kolejną świetną książkę od duetu National Geographic i G+J Polska. "Poznaj miasta w 48 godzin" to barwny przewodnik, którego celem jest udowodnienie nam, że miasto da się zwiedzić w ciągu jednego weekendu. Przyznaję, że sceptycznie podchodziłam do takiej ewentualności, ale po lekturze tej pozycji szybko zmieniłam zdanie.

Przewodnik szczególnie polecany jest osobom, które kochają turystykę miejską i nie wyobrażają sobie wakacji bez miejskiego gwaru. Ciekawe teksty pisane przez prawdziwych miłośników podróżowania z pewnością staną się inspiracją do niejednej eskapady. Ci ludzie nie dość, że tam byli, to jeszcze pokwapili się, by znaleźć miejsca, o których przeciętny turysta nawet nie pomyśli! A szkoda, bo niekoniecznie muszę w Atenach odwiedzić Partenon, by poczuć prawdziwy, grecki klimat. Autorzy tekstów dzielą się z czytelnikami nie tylko własną wiedzą i doświadczeniem, ale i przekazują rady oraz ciekawostki,...

Marta | 2018-04-10
LadyCherry | 2017-12-18