I'M SO THE BOSS OF YOU

I'M SO THE BOSS OF YOU : AN 8-STEP GUIDE TO GIVING YOUR FAMILY THE BUSINESS
poradniki
angielski
kasia

BIORAC POD UWAGE WSZYSTKIE TEORIE DOTYCZACE WYCHOWYWANIA DZIECI, KTORE KRAZA WOKOL W DZISIEJSZYM SWIECIE, CO MA WLASCIWIE ZROBIC MAMA? CZY WYBIERZE DEMOKRATYCZNY SPOSOB WYCHOWANIA, CZY TEZ BEDZIE KRAZYC NAD DZIECKIEM JAK HELIKOPTER? CZY PRZYJMIE SPOSOB WYCHOWYWANIA TYGRYSICY, CZY TEZ TEN BEZ ANGAZOWANIA SIE , JAK ROBIA TO FRANCUZKI WYCHOWUJACE PODOBNO IDEALNE DZIECI? KATHY BUCKWORTH, BEDACA...

KATHY BUCKWORTH, BEDACA PISZACYM RODZICEM JAK ROWNIEZ HUMORYSTA, MA ZUPELNIE INNE PODEJSCIE DO TEMATU WYCHOWANIA. DLACZEGO NIE WZOROWAC SIE NA TYM CO DZIEJE SIE W SALI POSIEDZEN WIELKIEGO PRZEDSIEBIRSTWA. W KSIAZCE ZATYTLOWANEJ " I'M SO THE BOSS OF YOU" - "TO JA JESTEM TWOIM BOSEM", BUCKWORTH MA WIZJE SWIATA GDZIE PRZEPISY I ZASADY PRATYKKOWANE W WIELKICH PRZEDSIBIORSTWACH SPRAWDZJA SIE TAKZE NA FROCIE DOMOWYM, A MAMA JEST ZDECYDOWANIE OSOBA KIERUJACA WSZYSTKIMI.

źródło opisu: OFICJALNA STRONA KSIAZKI - TYL OKLADKI

kasia | 2013-04-08