Rodzinne gniazdo

Wydawnictwo: Harlequin
Courting Catherine
832380401X
Ola

Amanda czuła, że znajomość ze Sloanem O'Reilym, który miał zaprojektować plan przebudowy rodzinnej posiadłości, może okazać się kłopotliwa. Oboje byli pełni temperamentu i od pierwszej chwili mocno między nimi zaiskrzyło. Postanowiła utrzymać dystans, rozmawiać ze Sloanem wyłącznie o interesach. Gdy ten jednak zaryzykował dla Amandy własne życie, sprawy potoczyły się w niespodziewanym dla niej kierunku...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2001

źródło okładki: http://harlequin.pl

Krystyna | 2018-05-05
Przeczytana: 05 maja 2018

Nie sugerujcie się opisem książki na lubimyczytac. Książka jest o najmłodszej z czterech sióstr Catherinie.

agata | 2016-11-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016, Romans, Ebook
Przeczytana: 24 listopada 2016

Catherine Calhoun mieszka wraz z siostrami i ciotką Coco w rezydencji Towers w Bar Harbor. Niestety, z roku na rok, coraz trudniej utrzymać im posiadłość. Podejmują więc decyzję, że czas na sprzedaż rodzinnego zamku.
CC jest najmłodszą z sióstr. Ma też dość oryginalne zajęcie. Jest mechanikiem samochodowym. Pewnego dnia, w jej warsztacie, zjawia się bardzo przystojny, elegancki, młody mężczyzna. Jest nim Trenton St. James II. Owszem zepsuło mu się jego piękne BMW, ale nie to jest największym powodem niechęci CC do Trenta. Otóż to właśnie on chce kupić jej rodzinny dom! CC z miejsca zaczyna go nienawidzić! On jednak czuje ogromną sympatię do tej ubrudzonej smarem chłopczycy.
Ciotka Coco goszcząc Trentona w domu, liczy na to, że zakocha się on w jednej z dziewcząt i wtedy posiadłość ocaleje. Czy plan Coco się powiedzie? Czy wybranką młodego przedsiębiorcy będzie Catherine czy któraś z pozostałych sióstr?

Edyta Zając | 2015-11-14
Przeczytana: 15 października 2015

Spokojna, relaksująca lektura. Zdecydowanie ta seria romansów autorki podoba mi się bardziej niż wcześniejsze. Widać, że z tomu na tom Nora Roberts więcej robi z treścią, trochę eksperymentuje, może uczy się wprowadzania czegoś niestandardowego. Przyjemna książka.

emilka | 2014-08-17

Ta jest o Catherine, nie o Amandzie.