Awantura w lesie

Wydawnictwo: Akapit Press
bajka, las, groteska, zwierzęta
Bożena

Przezabawna opowieść dla dużych dzieci. Momentami z dosadnym humorem, ale wszystko składa się na uroczą kombinację bajki i groteski. Polecam wszystkim, którzy mają chęć oderwać się na chwilę od szarej codzienności i zanurzyć się w lesie pełnym wrażeń. Ewa Błaszczyk, założycielka fundacji „AKOGO?”

źródło opisu: http://www.akapit-press.com.pl

źródło okładki: http://www.akapit-press.com.pl

Weronika | 2016-10-01
Przeczytana: 01 października 2016

Oj, rozczarowałam się.
Jestem w trakcie czytania "Szumu" i "Włoskich szpilek" i pozostaję pod wrażeniem obydwu tych książek.
Dlatego postanowiłam sprawić mojemu siedmiolatkowi książeczkę Tulli "Awantura w lesie" z nadzieją, że i dla dzieci stworzyła pani Magda coś genialnego. Ty, bardziej, że okładka bardzo zachęcająca.
Niestety nie.
Fabuła nieciekawa. Język tym bardziej. Morał - nie na poziomie dzieci.
Nie widzę sensu tej książeczki. Na pewno nigdy do niej nie wrócimy.

Mlg | 2016-06-28
Przeczytana: 28 czerwca 2016

Mnie się bardzo książeczka podobała:), ale ja należę do większych dzieci, więc może moja opinia się nie liczy?

catarzynka12 | 2013-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2013

Zdecydowanie nie polecam tej książki Tulli dla dzieci. Wypada bardzo słabo, słownictwo prawie wulgarne...

Agata_Adelajda | 2016-09-02

Duże litery świadczą o tym, że książeczka przeznaczona jest dla małych dzieci zaczynających swoją przygodę z czytaniem. ZDECYDOWANIE ODRADZAM! Książka jest napisana bez składu bez ładu, a do tego okropnym, wulgarnym językiem!!! Dzik mył butelki po piwie zostawionym przez turystów (a mogła być lemoniada? mogła!) a do zajączków odnosi się per "GÓWNIARZE". Patologia, a nie książeczka.

borsuq | 2015-03-30

dla starszych dzieci
a myślę że najbardziej dla dorosłych dzieci, w ramach przypomnienia wartości Przyjaźni :)

Basia | 2013-10-25
Przeczytana: październik 2013

Nie jest to najlepsza pozycja dla dzieci, słownictwo pozostawia wiele do życzenia.

Abdita | 2018-04-05
Przeczytana: 08 kwietnia 2018