Odszukać szczęście

Seria: Harlequin Niebezpieczne Związki
Wydawnictwo: Harlequin
Mad Dog and Annie
Czarny_Kot

Mad Palmer jest policjantem chwilowo zawieszonym w czynnościach służbowych. Otrzymał urlop zdrowotny i przyjechał do rodzinnego miasteczka w Północnej Karolinie. Gdy opuszczał je dwanaście lat temu, zostawił tam ukochaną dziewczynę. Annie tymczasem wyszła za mąż za jego kolegę, Roba Crossa, stanowego mistrza futbolu. Teraz jest świeżo po rozwodzie i w dodatku oskarża byłego męża o pobicie,...

Teraz jest świeżo po rozwodzie i w dodatku oskarża byłego męża o pobicie, malwersacje i usiłowanie zabójstwa. Mad jest wstrząśnięty i chce jej pomóc, ale w planach Annie nie ma już miejsca dla żadnego mężczyzny, a tym bardziej dla dawnego przyjaciela Roba. Czy uda mu się przekonać kobietę, że może mu zaufać?

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2003

źródło okładki: Zdjęcie autorskie