Długie upalne lato

Seria: Harlequin Niebezpieczne Związki
Wydawnictwo: Harlequin
The Long Hot Summer
Czarny_Kot

Nicole nie mogła pogodzić się z myślą, że zakochała się w przystojnym prostaku, który uwiódł ją swoją prymitywną męskością. Przyznawała, że to ona pierwsza sprowokowała go do zbliżenia i wstydziła się tego. Ale zakochanie się w tym prymitywnym mężczyźnie było jej zdaniem jeszcze większym powodem do wstydu. On - więzień przebywający na zwolnieniu warunkowym, były komandos, ona - wrażliwa artystka malarka, dziewczyna wykształcona i w pełni niezależna. On -urodzony w małej plotkarskiej mieścinie w Luizjanie, ona- mieszkanka wielkiego Los Angeles. Czy jednak zawsze muszą to być dwa odrębne światy?

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2003

źródło okładki: Skan