Podwójne zwycięstwo

Tłumaczenie: Anna Reszka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magnolia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Winner's Circle
Bożena

Courtney Clonninger, właścicielka stadniny koni w Kentucky, jest zdecydowana odnieść sukces w dziedzinie zdominowanej przez mężczyzn. Nie rezygnuje z planów nawet wtedy, gdy okazuje się, że musi spłacić ogromne długi. Duma nie pozwala Courtney zwrócić się o pomoc do innych, zwłaszcza do pewnego niezwykle przystojnego handlarza koni. Seth Cameron, od początku zafascynowany rudowłosą pięknością, pragnie otoczyć ją opieką. Przekonuje się jednak, że nakłonienie niezależnej i dumnej kobiety do przyjęcia pomocy nie będzie łatwe. Lecz kiedy odkrywa w sobie miłość, jest gotów na wszystko.

źródło opisu: Pol-Nordica, 2000

źródło okładki: http://www.polnordica.com.pl