Lis i cztery łasiczki

Wydawnictwo: Scriptum
morał, bajka, nauka, zwierzęta
odAdoZ

"Oddaję w Wasze ręce bajeczkę w formie sztuki teatralnej. Zapoznając się z treścią tej bajki uczcie się wrażliwości, samodzielnego myślenia, obserwując zaś postawę bohaterów bajki łatwo możecie odróżnić pozytywne cechy charakteru od złych.
(od autora)

źródło opisu: Scriptum, 2001

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Basia Pelc | 2013-10-20

Świetna, pouczająca książeczka, taka do odebrania z przymrużeniem oka. Autor jest bardzo sympatycznym człowiekiem.

Kornelia | 2015-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2015

Przesympatyczny autor zaszczycił mnie dziś osobiście swoją książeczką. Z przyjemnością przekażę pasję czytania swojemu dziecku od samego początku. Pan Stanisław zjawił się we właściwym momencie :) Polecam!

ZaczytanaTysiaczkowa | 2017-08-27
Rafał | 2017-07-09