Mali mogą więcej!

Wydawnictwo: Placet
6 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Drogi Przedsiębiorco. Stajesz u progu kolejnej z miliona decyzji, jakich wymaga od ciebie na co dzień prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Skoro nosisz się z zamiarem sięgnięcia po ten poradnik, to albo walczysz już na konkurencyjnym rynku, albo właśnie zamierzasz się w wir tej walki rzucić, zakładając własną firmę. Gratuluję! Jeśli stale jesteś w biegu i nie lubisz czytać –...

Drogi Przedsiębiorco.
Jeśli stale jesteś w biegu i nie lubisz czytać – doskonale trafiłeś.
Ten poradnik powstał w wyniku mojej pracy jako doradca marketingowy dla małych przedsiębiorstw. Każdy dzień i każde spotkanie przynosi mi kolejne doświadczenie i niespodzianki – nie mogę się nadziwić, jak wielki potencjał i wola przetrwania tkwi we właścicielach małych firm.
Wiem, że nie masz ani czasu, ani ochoty na studiowanie kolejnych, teoretycznych porad i wielkich słów. Potrzebujesz konkretnych i sprawdzonych metod, przykładów i narzędzi, które mogą pomóc ci wyróżnić się i zacząć naprawdę zarabiać!
Dlatego nie zamierzam zamęczać cię długimi wywodami, a tym bardziej nudnawym wstępem. Poradnik ten to czysta praktyka i konkret. Jeśli zechcesz poświęcić kilka chwil i przejrzeć jego zawartość, a następnie wypróbować przynajmniej część z proponowanych w nim chwytów, to twoje szanse na przetrwanie i wygraną walkę z konkurencją na pewno wzrosną! Zapraszam!

źródło opisu: http://www.placet.pl/?mod=Sklep&act=product_info&products_id=167&

źródło okładki: http://ecsmedia.pl/c/mali-moga-wiecej-b-iext8646369.jpg

Mimi xrayofbooks | 2013-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2013

(...) Tym, co z pewnością wyróżnia się w Mali mogą więcej! jest forma, w jakiej autorka ów poradnik opracowała. Poza oczywistym podziałem na rozdziały, w każdym z nich umieszczone zostały wpisy "Z bloga Młodego Biznesmena". Część właściwą rozdziału skategoryzowałabym jako bardziej teoretyczną, natomiast blog jest próbą praktycznego opisu działań zrealizowanych na podstawie porad pani Antczak.

W poradnikach najistotniejsze jest to, jaką wiedzę mogą nam przynieść. Ale nie tylko. Ważność treści nie ulega żadnej wątpliwości. Czasem zapomina się jednak o sposobie jej przekazania. Autorka położyła nacisk na przyjazny i prosty język, by dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców. Nie znajdziemy tu wydumanych zwrotów i prób lingwistycznych popisów. Co zatem?

Dla mnie najważniejszy okazał się nacisk na język korzyści, jakim należy przemawiać do klienta. Kolejnym elementem, o którym możemy szerzej przeczytać w Mali mogą więcej! jest spójność wizerunkowa marki oraz siła promocji na rynku...

klara13 | 2017-06-14
antonov | 2015-10-28