Doskonała sylwetka z EFT

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
EFT, odchudzanie, poradniki
poradniki
katnap

Niezależnie od tego: ile ważysz, jaki jest dokładnie Twój problem z jedzeniem, skąd wzięły się dodatkowe kilogramy, czy to nadwaga, czy już otyłość, czy cierpisz na zaburzenia odżywiania – najskuteczniejszą metodą na pozbycie się problemów jest EFT. Autorka, wieloletnia trenerka znanej na całym świecie metody wynalezionej przez Gary'ego Craiga, wykorzystuje EFT do osiągnięcia doskonałej...

Autorka, wieloletnia trenerka znanej na całym świecie metody wynalezionej przez Gary'ego Craiga, wykorzystuje EFT do osiągnięcia doskonałej sylwetki. Wszelkie problemy, także te związane z odżywianiem są spowodowane problemami emocjonalnymi, z którymi poradzisz sobie właśnie dzięki EFT. Pozwoli Ci ono odzyskać kontrolę nad emocjami i nawykami, poprawi samopoczucie i podniesie samoocenę, a Ty zaczniesz tracić zbędne kilogramy.
Publikacja zawiera wiele praktycznych ćwiczeń oraz 80 ustawień EFT, dzięki którym od razu przystąpisz do samodzielnej pracy, a wprowadzone zmiany szybciej przyniosą pożądane efekty. Znajomość kilkunastu punktów meridianowych oraz specyficznej procedury EFT przyniesie zaskakujące efekty.
Jeśli wydaje Ci się to zbyt proste, by mogło być skuteczne, możesz wrócić do drakońskich diet i efektu jojo. Jednak jeśli zależy Ci na bezwarunkowym pozbyciu się problemu to sięgnij po EFT.

źródło opisu: http://www.talizman.pl/doskonaa-sylwetka-z-eft-p-6169.html

źródło okładki: http://www.talizman.pl/doskonaa-sylwetka-z-eft-p-6169.html