Przekaz zawarty w milczeniu

Wydawnictwo: Lashtal Press

Esej poświęcony systemowi duchowej emancypacji, zwanym Advaita Vedantą, której głównym celem Vedanty jest przebicie się przez zasłonę iluzji zjawisk, które otaczają nas i stwarzają pozory prawdziwej egzystencji. Za ową zasłoną ma skrywać się prawdziwa rzeczywistość i uniwersalna kosmiczna świadomość Jedni. Znakomity przewodnik medytacyjny, który charakteryzuje się urzekającą prostotą przekazu...

Znakomity przewodnik medytacyjny, który charakteryzuje się urzekającą prostotą przekazu i łatwością przyswojenia sobie przedstawionej między wierszami techniki. Przekaz zawarty w milczeniu na przestrzeni zaledwie kilku stron łączy w sobie głęboki wgląd w źródło egzystencji i pozwala na jego bezpośrednie doświadczenie.

źródło opisu: www.lashtal-press.com

źródło okładki: www.lashtal-press.com