Pojętna uczennica

Seria: Oblicza Namiętności
Wydawnictwo: Harlequin
The Last Virgin
CARAMEL

Odważny romans, który rozbudzi ukryte pragnienia niejednej kobiety. Noah nie umie zapomnieć o Sabrinie, która z nim stawiała pierwsze kroki w świecie erotyki. I okazała się wyjątkowo zdolną uczennicą. Noah nie stroni od kobiet. Ceni udany seks i krótkotrwałe przygody, nie wierzy w miłość i trwały związek. Zgadza się chętnie na spędzenie nocy z Sabriną, która chce, by to on właśnie wprowadził...

Noah nie stroni od kobiet. Ceni udany seks i krótkotrwałe przygody, nie wierzy w miłość i trwały związek. Zgadza się chętnie na spędzenie nocy z Sabriną, która chce, by to on właśnie wprowadził ją w świat erotyki. Dziewczyna okazuje się wyjątkowo pojętną uczennicą. Noah odkrywa ze zdumieniem, że nie może o niej zapomnieć. Rusza śladem Sabriny na Florydę, gdzie młoda adeptka zamierza kontynuować intensywnie naukę.

źródło opisu: Harlequin, 2013

źródło okładki: http://www.publio.pl/pojetna-uczennica-dorie-graham,p77319.html

Magdalena-cherry | 2014-08-24
Przeczytana: 21 sierpnia 2014

Bardzo przyjemna książka jednakże hmm ja chyba nie do końca lubię takie 'bajkowe; romanse...

Ewelina | 2014-06-13
Na półkach: Przeczytane, 2014, Ebook
Przeczytana: 13 czerwca 2014

Przewidywalne od początku do końca.

Deliatti | 2015-09-28
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Romans

Książka typu, przeczytać jak najszybciej i położyć na dnie szafy jako podkładka do lepszych tytułów :)

Kinga | 2014-08-15
Na półkach: Przeczytane, Romanse
Przeczytana: 12 sierpnia 2014

Przewidywalna i niezbyt ciekawa...

Ada | 2017-07-23
Na półkach: Booki, Przeczytane, 2017, 03/10
Przeczytana: 21 lipca 2017

Dawno nie czytałam tak słabej książki. Rozumiem, że romanse nie są zbyt ambitną lekturą, ale mimo wszystko niektórzy autorzy potrafią napisać coś z sensem. Jednak tutaj było to po prostu słabe do granic możliwości. Bohaterowie sami nie wiedzieli czego chcą i są bardzo irytujący. Nawet nie mam czego zbytnio pisać o tej książce.

Sol_Angelica | 2014-10-17

Porownywana do Greya,jednak ja tutaj nic takiego nie widziałam,owszem trochę nauki w temacie seksu było,ona niedoświadczona on wręcz przeciwnie i na tym sie kończy podobieństwo. Książka dobra choć nie tak wciągająca jak seria Greya.

Książka na jeden wieczór lekka i nie zanudza.
Jednak nie ma jakiegoś wielkiego porywu czy zwrotów akcji czego mi trochę brakowało.

jovvi | 2016-07-26

Fajna, lekka historia do przeczytania na raz.

a_n_czech | 2017-07-11