Pojętna uczennica

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Oblicza namiętności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
ebook
CARAMEL
6,45 (132 ocen i 12 opinii)

Opis książki

Odważny romans, który rozbudzi ukryte pragnienia niejednej kobiety. Noah nie umie zapomnieć o Sabrinie, która z nim stawiała pierwsze kroki w świecie erotyki. I okazała się wyjątkowo zdolną uczennicą. Noah nie stroni od kobiet. Ceni udany seks i krótkotrwałe przygody, nie wierzy w miłość i trwały związek. Zgadza się chętnie na spędzenie nocy z Sabriną, która chce, by to on właśnie wprowadził...

Noah nie stroni od kobiet. Ceni udany seks i krótkotrwałe przygody, nie wierzy w miłość i trwały związek. Zgadza się chętnie na spędzenie nocy z Sabriną, która chce, by to on właśnie wprowadził ją w świat erotyki. Dziewczyna okazuje się wyjątkowo pojętną uczennicą. Noah odkrywa ze zdumieniem, że nie może o niej zapomnieć. Rusza śladem Sabriny na Florydę, gdzie młoda adeptka zamierza kontynuować intensywnie naukę.

źródło opisu: Harlequin, 2013

Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Kinga | 2014-08-15
Na półkach: Przeczytane, Romanse
Przeczytana: 12 sierpnia 2014

Przewidywalna i niezbyt ciekawa...

Sol_Angelica | 2014-10-17

Porownywana do Greya,jednak ja tutaj nic takiego nie widziałam,owszem trochę nauki w temacie seksu było,ona niedoświadczona on wręcz przeciwnie i na tym sie kończy podobieństwo. Książka dobra choć nie tak wciągająca jak seria Greya.

jol | 2015-05-18

Miłość we śnie
Tłumaczenie snów
erotycznych wedle nauki
Skorzystaj z przedwojennego
sennika i poznaj prawdę o sobie...
i o przedwojennej Polsce.

Zaznacz - jeśli we śnie:

Kalendarium literackie
  • Gilbert Keith Chesterton
    141. rocznica
    urodzin
    To, co jest dostatecznie duże, by wzbudzać pożądanie bogatych, jest też dostatecznie duże, aby bronili tego ubodzy.
  • Tomasz Różycki
    45. rocznica
    urodzin
    Napiłem się gorzkich ziół o złej porze
    i chciałem wam przywieźć świat, ale tyle
    można przywieźć z wyprawy, spośród
    wszystkiego to: moment wejścia do domu (50. Czy szukałeś mnie).
  • Aleksander Kaczorowski
    109. rocznica
  • Andrzej Sosnowski
    56. rocznica
    urodzin
    Powiedziałbym, że największy problem związany z tak wybitnymi i przystępnymi postaciami [Herbert i Miłosz] to jest nie tyle ich pisanie, ile sposób recyklingu, jaki ich dotknął i sponiewierał. Nieszczęście polega na tym, że rzecz podlega rozmaitym katachretycznym zniekształceniom w odbiorze i zaczyn... pokaż więcej
  • Róża Jeleń-Chroń
    97. rocznica
  • Louise Cooper
    63. rocznica
  • Władysław Łoziński
    172. rocznica
    urodzin
    Co za świat, co za świat! Groźny, dziki, zabójczy. Świat ucisku i przemocy. Świat bez władzy, bez rządu, bez ładu i bez miłosierdzia. Krew tańsza od wina, człowiek tańszy od konia. Świat, w którym łatwo zabić, trudno nie być zabitym. Kogo nie zabił Tatarzyn, tego zabił opryszek, kogo nie zabił oprys... pokaż więcej
  • Marek Fiedler
    68. rocznica
    urodzin
    Kiedyś za młodu przyśnił mi się orzeł, który rzekł, że nadejdzie dzień, w którym obejmie tę ziemię we władanie. Długo rozmyślałem nad tym snem. Dziś wreszcie wiem, co orzeł miał na myśli. Tą ziemią rządzi pieniądz, a na każdym dolarze widnieje podobizna orła.
  • Max Brand
    123. rocznica