Okładka książki Pojętna uczennica

Pojętna uczennica

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Oblicza namiętności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
ebook
CARAMEL
6,38 (98 ocen i 12 opinii)

Opis książki

Odważny romans, który rozbudzi ukryte pragnienia niejednej kobiety. Noah nie umie zapomnieć o Sabrinie, która z nim stawiała pierwsze kroki w świecie erotyki. I okazała się wyjątkowo zdolną uczennicą. Noah nie stroni od kobiet. Ceni udany seks i krótkotrwałe przygody, nie wierzy w miłość i trwały związek. Zgadza się chętnie na spędzenie nocy z Sabriną, która chce, by to on właśnie wprowadził ją w...

Noah nie stroni od kobiet. Ceni udany seks i krótkotrwałe przygody, nie wierzy w miłość i trwały związek. Zgadza się chętnie na spędzenie nocy z Sabriną, która chce, by to on właśnie wprowadził ją w świat erotyki. Dziewczyna okazuje się wyjątkowo pojętną uczennicą. Noah odkrywa ze zdumieniem, że nie może o niej zapomnieć. Rusza śladem Sabriny na Florydę, gdzie młoda adeptka zamierza kontynuować intensywnie naukę.

źródło opisu: Harlequin, 2013

Opinie czytelników
Kinga | 2014-08-15
Na półkach: Romanse, Przeczytane
Przeczytana: 12 sierpnia 2014

Przewidywalna i niezbyt ciekawa...

Sol_Angelica | 2014-10-17

Porownywana do Greya,jednak ja tutaj nic takiego nie widziałam,owszem trochę nauki w temacie seksu było,ona niedoświadczona on wręcz przeciwnie i na tym sie kończy podobieństwo. Książka dobra choć nie tak wciągająca jak seria Greya.

ali21 | 2014-10-22
Na półkach: E-book, Przeczytane