Pojętna uczennica

tłumaczenie
Lena Perl
The Last Virgin
CARAMEL

Odważny romans, który rozbudzi ukryte pragnienia niejednej kobiety. Noah nie umie zapomnieć o Sabrinie, która z nim stawiała pierwsze kroki w świecie erotyki. I okazała się wyjątkowo zdolną uczennicą. Noah nie stroni od kobiet. Ceni udany seks i krótkotrwałe przygody, nie wierzy w miłość i trwały związek. Zgadza się chętnie na spędzenie nocy z Sabriną, która chce, by to on właśnie wprowadził...

Noah nie stroni od kobiet. Ceni udany seks i krótkotrwałe przygody, nie wierzy w miłość i trwały związek. Zgadza się chętnie na spędzenie nocy z Sabriną, która chce, by to on właśnie wprowadził ją w świat erotyki. Dziewczyna okazuje się wyjątkowo pojętną uczennicą. Noah odkrywa ze zdumieniem, że nie może o niej zapomnieć. Rusza śladem Sabriny na Florydę, gdzie młoda adeptka zamierza kontynuować intensywnie naukę.

źródło opisu: Harlequin, 2013

źródło okładki: http://www.publio.pl/pojetna-uczennica-dorie-graham,p77319.html

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Magdalena-cherry | 2014-08-24
Przeczytana: 21 sierpnia 2014

Bardzo przyjemna książka jednakże hmm ja chyba nie do końca lubię takie 'bajkowe; romanse...

Dyskretna | 2014-06-13
Na półkach: Ebook, 2014, Przeczytane
Przeczytana: 13 czerwca 2014

Przewidywalne od początku do końca.

Deliatti | 2015-09-28
Na półkach: Romans, Posiadam, Przeczytane

Książka typu, przeczytać jak najszybciej i położyć na dnie szafy jako podkładka do lepszych tytułów :)

Kinga | 2014-08-15
Na półkach: Przeczytane, Romanse
Przeczytana: 12 sierpnia 2014

Przewidywalna i niezbyt ciekawa...

Sol_Angelica | 2014-10-17

Porownywana do Greya,jednak ja tutaj nic takiego nie widziałam,owszem trochę nauki w temacie seksu było,ona niedoświadczona on wręcz przeciwnie i na tym sie kończy podobieństwo. Książka dobra choć nie tak wciągająca jak seria Greya.

jovvi | 2016-07-26

Fajna, lekka historia do przeczytania na raz.

basiaa1345 | 2016-08-10
Na półkach: Przeczytane, Erotyk, Romans