Diament. Duchowa strona człowieka

Wydawnictwo: G+J
prawda, świadomość, jaźń, życie
poradniki
Bożena

Zobacz, jaka jest droga do PRAWDY o Tobie samym I właśnie człowiekowi – każdemu z Pani czytelników – w tych wielkich obrazach świata i właśnie człowieka daje Pani zarówno nową Świadomość, o której wielu już zapomniało, jak i bodziec do osobistego rozwoju Duchowego, prowadzącego z ziemskiej „doliny cierpienia” w konfrontacji z otchłanią Piekieł, ku Bogu i Niebu. Jerzy Prokopiuk - filozof,...

Zobacz, jaka jest droga do PRAWDY o Tobie samym

Jerzy Prokopiuk - filozof, religioznawca, psycholog

Jesteśmy przedłużeniem kosmosu i jednocześnie niezwykłym dziełem sztuki. Nasza złożoność pod względem fizycznym, psychicznym i duchowym inspiruje nas do odkrywania wewnętrznych obszarów niedostępnych dla oczu, abyśmy mogli w pełni poznać PRAWDĘ O NAS SAMYCH. Kierując swoją uwagę do Głębi Serca możemy odkryć JAŹŃ – niezwykłe źródło wiedzy i mocy, które trudno określić słowami, gdyż przekracza granice umysłu. Każdy nosi w sobie PRAWDĘ i gdy się na nią otworzy, ma szansę podążać ścieżką osobistego rozwoju, aby unikać cierpienia, zagubienia, lęku, osamotnienia i ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA. Cała wiedza o nas jest w nas i jest połączona z tym, co nas otacza. Nastawiając się na zobaczenie tego, co niewidoczne, możemy mieć pełniejszy wgląd w Istotę Świadomości i naszego Bytu we Wszechświecie.

źródło opisu: http://www.gjksiazki.pl

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl