Wstrząsające trzęsienia ziemi

Wydawnictwo: Egmont Polska
Earth-Shattering Earthquakes
9788323719540
elfijka

Czy geografia jest twoją zmorą? Czy masz już dosyć zbutwiałych map, obrzydliwych kup kamieni i okropnych diagramów? Pożegnaj na zawsze nudne lekcje geografii i przygotuj się na spotkanie z szokującym światem Wstrząsających trzęsień ziemi... Wstrzymaj dech, gdy trzęsienie ziemi zawróci bieg rzeki! Uciekaj, kiedy wstrząs dna morskiego spiętrzy ogromną falę, która grozi ci zatopieniem! Śmiej się z chomika wyrzuconego z klatki przez wstrząsy! A jeśli tego będzie ci mało... sprawdź, czy mógłbyś zostać ekspertem od trzęsień ziemi, dowiedz się, jak wyjść z nich cało, i odkryj, w jaki sposób szczury i węże potrafią je przewidzieć. To naprawdę wstrząsająco fascynujące! Geografia nigdy jeszcze nie była tak strasznie ciekawa! Gdy przeczytasz tę książkę, będziesz wiedział, jak zbudować własny schron, jak zachowywać się w czasie tornada, a przy okazji dowiesz się, dlaczego kalosze w czasie burzy mogą być na wagę złota.

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

MaiTakeru | 2014-08-01
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 01 sierpnia 2014

Ten tomik serii nie jest jakoś szczególnie porywający, ale przeczytać można.

Bartosz | 2017-07-23
Przeczytana: 23 lipca 2017