Zgłosuj na książki roku 2017

Mistyczna myśl Mistrza Eckharta

Tłumaczenie: Sebastian Szymański
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Mysterion". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Mystical thought of Meister Eckhart. The man from whom God hid nothing
religia

Wspaniała książka o jednym z najbardziej oryginalnych myślicieli średniowiecznej Europy Niklaus Largier, redaktor Meister Eckhart Werke Prawdziwy klejnot, który bez wątpienia stanie się klasyczną prezentacją myśli człowieka uznanego przez większość uczonych za największego mistyka Zachodu Choice Niezrównane źródło do studiów nad Eckhartem Religious Studies Review Studium, które z...

Niklaus Largier, redaktor Meister Eckhart Werke

Choice

Niezrównane źródło do studiów nad Eckhartem
Religious Studies Review

Studium, które z pewnością zostanie uznane za najbardziej wszechstronne wprowadzenie w języku angielskim w myśl słynnego mistycznego kaznodziei i nauczyciela
America

Nie mam wątpliwości, że jeszcze przez długi czas będzie to najlepsze ogólne wprowadzenie w myśl Eckharta
Oliver Davies, „The Eckhart Review”

Nowy punkt odniesienia w studiach nad Eckhartem
Frank Tobin, autor Meister Eckhart: Thought and Language

To przełomowe studium ustanawia nowy, niezmiernie wysoki standard dla badaczy zajmujących się Eckhartem
Donald F. Duclow, autor Meister Eckhart on the Book of Wisdom

źródło opisu: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, 2009