Tajemnice aury ludzkiej

Wydawnictwo: Medium
aura, czakry, rozwój
Paskuda

Aura jest naszym energetycznym polem. Widoczna jako barwna poświata otaczająca ciało, pozwala odczytać stan zdrowia i witalności człowieka, nastawienie do świata i ludzi, emocje, na przykład miłość, życzliwość, niechęć, agresję,. Barwy aury mówią o sprawach z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, co może ułatwić nam zrozumienie obecnej sytuacji. Regina A Sidorkiewicz omawia w swojej...

Regina A Sidorkiewicz omawia w swojej książce fenomen aury i prezentuje typologię aur wraz ze szczegółowymi opisami. Dowiemy się też między innymi:
- co daje widzenie aury;
- co oznacza nadmiar lub niedobór pewnych kolorów w aurze;
- jak zmienia się aura w poszczególnych fazach życia;
- jak można zadbać o własną równowagę energetyczną;
- w jaki sposób można zdobyć umiejętność widzenia aury.

Umiejętność widzenia i doczytywania aury pozwoli nam poczuć i zrozumieć, kim naprawdę jesteśmy, uświadomi nam, że troszcząc się o rozwój duchowy, odkrywamy w sobie niewyczerpane zasoby radości życiowej, a także przypomni nam najgłębszą uniwersalną wiedzę i pomoże stosować ją w życiu.

Książka jest bogato ilustrowana barwnymi portretami aury, jakie autorka maluje od dawna, między innymi wspaniałymi obrazami aury Jana Pawła II.

źródło opisu: Wydawnictwo Medium, 2007

źródło okładki: http://www.medium.com.pl/