Tajemnice aury ludzkiej

Medium
2007-01-01
2007-01-01
aura czakry rozwój

Coś mnie przyciągało by sięgnąć po tę książkę. Jest to moja pierwsza pozycja odnośnie tematyki aury człowieka.
Nie poleciłbym jej takim osobom jak ja czyli zielonym w temacie, gdyż nie ma tutaj praktyk jak ową aurę zobaczyć. Jest tylko jedna podana metoda i wydaje się bardzo okrojona. Książka składa się z 250 stron z czego ponad połowa to kolorowe obrazy aury autorki z opisami.
Jest trochę informacji o poszczególnych kolorach aury z dokładnymi opisami i to na duży plus tej książki. Czakry i zioła wykorzystywane w odbudowie aury, typologia aur według p. Reginy i nieco z jej życia.
Trudno mi tak naprawdę oceniać tę pozycję bo czuję, że jest bardzo intuicyjna i prawdziwa, taka napisana "po swojemu" :) Jednak dla osób poszukujących praktycznych metod widzenia aury nie będzie ona najlepsza. Być może należy sięgnąć po pierwszą książkę autorki, a następnie już po tę - "Tajemnice aury ludzkiej". Żeby w pełni zgłębić temat.

• Z polecenia do kupienia ...
  • Przebudzenie/ezoteryka

Dodaj cytat z książki Tajemnice aury ludzkiej