Okładka książki Kolorowy Portret Duszy

papier
Paskuda
0 (0 ocen i 0 opinii)

Opis książki

"[...] Każdy człowiek mieszka w swoim świecie barw. Jego osobę reprezentuje określony kolor. Wywołuje wrażenie ciepła i zimna, zmęczenia i relaksu, radości i smutku, szczęścia i cierpienia. Można określić człowieka przez wstęgę jego kolorowej tęczy. Jest ona pełna i nasycona równomiernie w całej gamie kolorów, człowieka charakteryzuje zrównoważenie i otwartość na spotkanie z Nieznanym. W przypadk...

W przypadku gdy pojawiają się zaburzenia w kolorowej tęczy, zachwianiu ulega funkcjonowanie człowieka, jego stan zdrowia i samopoczucie. Można więc wielobarwną tęczę traktować jako indywidualny portret duszy i ciała - a także jako diagnozę stanu zdrowia człowieka - dodajmy diagnozę natychmiastową, najtańszą z możliwych i wprost niewiarygodnie trwałą i rzetelną. Ponadto kolorowa tęcza okalająca ciało człowieka, zwana aurą, jest oznaką jego potencjalnych możliwości i zapisem dotychczasowego doświadczenia. Aura dobrego człowieka jest swoistym obrazem nieba. W obrazie nieba zapisana jest harmonia jego duszy i ciała. Szczęśliwi ci, którzy zdolni są odczytać ów tęczowy taniec. Jeszcze bardziej szczęśliwi są ci, którzy potrafią interpretować i rozumieć kolorowy taniec życia. Najbardziej szczęśliwi wydają się ci, którzy mogą służyć pomocą wszystkim tym, których kolorowy taniec życia uległ zaburzeniu. Te wszystkie cechy łączy w sobie charyzmatyczna postać Reginy Sidorkiewicz [...]"

Fragment przedmowy

źródło opisu: opis na okładce

źródło okładki: Autorskie

Gdzie kupić?