Jak pielęgnować dziecko z chorobą zakaźną

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320029314
poradniki

Poradnik został opracowany przez specjalistów z Kliniki Chorób Zakaźnych Wieku Dziecięcego Akademii Medycznej w Warszawie. Omówiono w nim najczęściej występujące u dzieci choroby bakteryjne, wirusowe i pasożytnicze. Z tej książki rodzice dowiedzą się: Jak chronić dziecko przed chorobami zakaźnymi? Jak pielęgnować chore dziecko? Jaką dietę stosować w czasie choroby? Jak postępować w okresie rekonwalescencji?