Namaluj mnie jako martwą duszę

Wydawnictwo: Lashtal Press
poezja

Ściśle limitowana publikacja wydana z okazji prelekcji Krzysztofa Azarewicza „Martwe dusze. Malarstwo Aleistera Crowleya.”, która odbyła się we wrocławskiej Galerii MDS. Wiersz nieżyjącego już muzyka formacji Coil i badacza magicznych wymiarów egzystencji inspirowany m.in. obrazami Crowleya. W środku znajduje się niewielkich rozmiarów reprodukcji autoportretu tego malarza. Wysyłany z jedną z czterech losowo wybranych pocztówek z reprodukcjami obrazów Bestii wyprodukowanych specjalnie na wyżej wspomnianą prelekcję.

źródło opisu: www.lashtal-press.com

źródło okładki: www.lashtal-press.com