S.A. Special A Tom 8

Tłumaczenie: Jan Jonas Świderski
Cykl: S.A. Special A (tom 8)
Wydawnictwo: Waneko
komiksy
Nieznośna

Hikari w końcu zbiera się na odwagę i zaprasza Takiszimę na randkę.Wydawałoby się, że lepiej być już nie może, ale niespodziewanie dołączają do nich Sakura i Jun! A kiedy w końcu Hikari udaje się znaleźć sam na sam ze swoim ukochanym, na scenę wkracza Yahiro i wszystko znowu się komplikuje. Dodajmy do tego jeszcze Megumi, Tadashiego, Akirę. Wygląda na to, że klasa SA będzie miała kolejny dzień...

Dodajmy do tego jeszcze Megumi, Tadashiego, Akirę. Wygląda na to, że klasa SA będzie miała kolejny dzień pełen kłopotów.

źródło opisu: Waneko, 2013

źródło okładki: http://waneko.com.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!