Miłość i cierpienie

Wydawnictwo: Salwator
religia
Haltolion

Książka jest "zadumą" nad tajemnicą krzyża Jezusa Chrystusa. Autor dzieli się tymi refleksjami z nadzieją, że pomogą one Czytelnikowi dostrzec w męce, śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa najpełniejsze objawienie miłości Boga, jak również źródło nadziei i mocy, której każdy potrzebuje do życia. „Wierzę, że Jezus Chrystus jest człowiekiem, który doskonale żył taką miłością, jakiej każdy z nas...

„Wierzę, że Jezus Chrystus jest człowiekiem, który doskonale żył taką miłością, jakiej każdy z nas pragnie w głębi swego serca. Co więcej - Jezus ukazał nam drogę ku miłości i jest w stanie obdarzyć nas siłą potrzebną do życia tą miłością. W celu poznania tej drogi i przyjęcia tej siły musimy spojrzeć na ukrzyżowanego Jezusa. Krzyż Jezusa ciągle pozostaje zgorszeniem dla jednych, a głupstwem dla innych. Jednak dla tych, którzy poznają Jego tajemnicę, staje się On źródłem prawdziwej mądrości i mocy, która pozwala im żyć w miłości”.

źródło opisu: http://www.salwator.com/352,milosc-i-cierpienie.html

źródło okładki: http://www.salwator.com/352,milosc-i-cierpienie.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!