Życie na krawędzi

poradniki

W książce autor mówi o rzeczach, z którymi młodzież musi się zetknąć w krytycznej dekadzie swych 16 26 lat. Dobson pisze o powołaniu, pieniądzach, władzy, emocjach i najważniejszych decyzjach, które wpływają na całe życie. Książka ta pomoże młodym ludziom w podejmowaniu ważnych, życiowych decyzji. Jest to książka dla pokolenia, które chce skorzystać z szansy, jaką mu dano. Życie na krawędzi to dzieło mojego życia, wynik moich wysiłków, aby pomóc następnemu pokoleniu zbudować pomost, pomiędzy dorastaniem, a dorosłością.

ann2912 | 2015-07-19
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane