Potrzebuję rodziców. Będziesz zszokowany co według nastolatków znaczy być dobrym rodzicem

Tłumaczenie: Maria Hawrylecka
Wydawnictwo: Rhema
Parent me... Please!
Ann

Po tragicznej strzelaninie w szkoły średniej Columbie w USA poproszono 1000 dzieci o napisanie szczerych rad dla rodziców na temat traktowania i wychowywania dzieci. Wypowiedzi te były zaskakujace nawet dla specjalistów. Jeśli chcesz wiedzieć co dzieci tak na prawdę myśla o relacjach z rodzicami i jakie maja potrzeby względem nich koniecznie przeczytaj ta ksiażkę. Słowa dzieci sa uzupełnione o...

Słowa dzieci sa uzupełnione o komentarze i opinie dr Carol Razzy - wieloletniego terapeuty w pracy z rodzinami.

źródło opisu: www.czaschwaly.pl

źródło okładki: www.czaschwaly.pl