Koktajle

Wydawnictwo: Wega Delbana Polska
koktajle

Chcesz zorganizować kolejne spotkanie i niezapomniany wieczór? Dlaczego nie coctail party. Z tą bogato ilustrowaną książką przy boku jesteś w stanie przygotować każdy kuszący drink. Począwszy od klasycznego Strawberry Daiquiri i sławetnej Iced Tea z Long Island, na luksusowych drinkach przygotowanych na bazie likierów Kahula Mudslide czy Drambuie Snifer kończąc. W książce można znaleźć koktajle z bąbelkami oraz doskonałe pomysły na drinki bezalkoholowe, ponadto ciekawe pomysły na udekorowanie gotowych koktajli, a także informacje o sprzęcie i technikach przygotowywania drinków. Wszystko to sprawi, że Twoje przyjęcie z bąbelkami będzie udane.