Podatki 2009 Przegląd zmian PCC, PIT, CIT, VAT

Wydawnictwo: Presshouse Isabelle Wierzbicka
biznes, finanse

Pozycja Podatki 2009r. stanowi analizę i konsekwencję zmian w ustawach podatkowych PCC, PIT, CIT, VAT na rok 2009. Czytelnik otrzymuje dzieło wzbogacone dodatkowo o liczne odwołania do orzeczeń sądów administracyjnych. Pozycję polecamy księgowym, doradcom podatkowym, a także wszystkim tym, którzy na c dzień zajmują się stosowaniem (w tym i rozliczaniem) podatków. z uwagi na dokonane przez ustawodawcę rewolucyjne zmiany, zwłaszcza w podatku PIT, CIT i VAT, pozycja winna znaleźć się w każdej jedno