Klucze do astrologii

Wydawnictwo: Ars Scripti
astrologia

Książka jest zbiorem podstawowych zasad i informacji, które musi znać każdy, kto chce poznać królewską dyscyplinę wiedzy, jaką jest astrologia i nauczyć się przy jej pomocy poruszania się w czasie i przestrzeni w harmonii z energią planet. Jasno wyłożone i uporządkowane zasady astrologii, informacje podane w formie tabel, precyzyjny i zrozumiały język czynią tę pozycję szczególnie wartościową dla początkujących astrologów, zaś zaawansowani znajdą w niej nowe wiadomości i szybką podręczną pomoc. Nie bez znaczenia jest też fakt, że oboje autorzy są znanymi na całym świecie znawcami przedmiotu.

biankas | 2016-09-02
Agata | 2014-10-08