Pajacyk

Wydawnictwo: Wydawnictwo BWS

...Czy brutalnie przerwana przyjaźń pomiędzy chłopcem a koniem sąsiada skazuje obu na nieodwracalną rozłąkę? Niezwykle poruszająca historia pogoni piętnastoletniego chłopca za koniem jadącym na rzeź do Włoch. Czy chłopiec ten ma jakąkolwiek szansę na odzyskanie ukochanego przyjaciela? Czy przypadkowo poznana uciekinierka z poprawczaka, której jedynym celem jest pozbawienie chłopca pieniędzy na wykupienie konia, nie pogrąży go w rozpaczy?

źródło opisu: Wydawnictwo BWS, 2007

źródło okładki: google