Pożar duszy

Wydawnictwo: Da Capo
Marta

„Śledztwo" to cieszący się ogromną popularnością brytyjski program telewizyjny, stawiający sobie za cel demaskowanie niekoniecznie zgodnych z prawem działań, czy wręcz manipulacji dokonywanych przez ludzi na świeczniku. Michelle Murphy - młoda, niezwykle zdolna dziennikarka - jest niewątpliwą gwiazdą tego programu. To właśnie jej szef „Śledztwa" zleca zbadanie przeszłości nieprzyzwoicie...

Michelle Murphy - młoda, niezwykle zdolna dziennikarka - jest niewątpliwą gwiazdą tego programu. To właśnie jej szef „Śledztwa" zleca zbadanie przeszłości nieprzyzwoicie bogatego potentata w dziedzinie handlu nieruchomościami, Vincenta Scarpia Savage'a. Michelle leci więc na Karaiby, by spotkać się z tym nietuzinkowym człowiekiem.
Po kilku spędzonych z nim dniach, odcięta od świata na jednej z karaibskich wysepek, Michelle nie ma już pewności, czy jest bezkompromisową dziennikarką, czy zwykłą dziwką, wykonującą dla pieniędzy brudne zlecenia.

źródło opisu: wydawnictwo DaCapo 1995

źródło okładki: zdjęcie autorskie