Klara Hokus. Zbyt wiele zaklęć

Tłumaczenie: Michał Zacharzewski
Cykl: Klara Hokus (tom 2)
Wydawnictwo: Hachette
Too Many Spells
Klementynka

Mogłoby się wydawać, że Klara Hokus to zwykła dziewczynka chodząca do przeciętnej szkoły i mająca zwyczajnych przyjaciół. Ale tak nie jest. Bo Klara ma pewien sekret. Jest czarownicą! Całymi dniami poznaje nowe zaklęcia i marzy o zwycięstwie w Konkursie Rzucania Czarów. Jednak gdy w jej szkole zaczynają się dziać dziwne rzeczy, dziewczynka traci pewność siebie. Nie wie, czy tak naprawdę...

Całymi dniami poznaje nowe zaklęcia i marzy o zwycięstwie w Konkursie Rzucania Czarów. Jednak gdy w jej szkole zaczynają się dziać dziwne rzeczy, dziewczynka traci pewność siebie. Nie wie, czy tak naprawdę potrafi kontrolować swoją moc...

źródło opisu: http://www.hachette.com.pl/p,klara-hokus-zbyt-wiele-zaklec,1073.html

źródło okładki: http://www.hachette.com.pl/p,klara-hokus-zbyt-wiele-zaklec,1073.html

Zuzia Kazior | 2014-07-16
Przeczytana: marzec 2014