Początek Nowej Ery.

Wydawnictwo: Wydawnictwo WIS-2
cywilizacja, Świat, problemy, wizja, zmiany
literatura piękna
Bożena

To nowe spojrzenie na naszą cywilizację. Autor pokazuje co łączy ze sobą tak pozornie tylko odległe kwestie jak dokonujące się na naszych oczach załamywanie się modelu gospodarczego Zachodu, wisząca nad światem groźba wojny, zarysowujące się przełomy w nauce i spodziewane przemiany w Kościele....

źródło opisu: http://ksiegarnia.bellona.pl

źródło okładki: http://ksiegarnia.bellona.pl

Janijak | 2013-06-16
Przeczytana: 10 czerwca 2013

Ciekawa wizja przyszłości i co nas ogranicza w przeskoku technologicznym. Pozycja dla osób, które nie przywiązują się do dogmatów w wierze i nauce. Podzielania na trzy księgi. Pierwsza opisuje prawdopodobne przyczyny upadku zachodniej cywilizacji, druga o obiektach latających na starych obrazach ze średniowiecza oraz szybkim rozwoju technologicznym nazistów podczas II wojny światowej, trzecia o przepowiedniach i objawieniach i upadku kościoła rzymskiego. Książka jest pisana raczej językiem rzeczowym (dowodowym).