Proste strzyżenie

Wydawnictwo: Liber
How to Simply Cut Hair
fryzjerstwo, fryzjer, strzyżenie
poradniki

Nawet jeśli nie wiesz nic o strzyżeniu i nie masz w tej dziedzinie jakiegokolwiek doświadczenia, z niniejszą książką poradzisz sobie z dowolną fryzurą. Krok po kroku dowiesz się, jak postępować z każdym rodzajem włosów ? długimi, krótkimi, grubymi, cienkimi, prostymi czy kręconymi. Mody i style wciąż się będą zmieniać, ale podstawy strzyżenia zawsze pozostaną takie same.Książka ta uczy sześciu podstawowych stylów strzyżenia, znajdujących zastosowanie zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Jedyna różnica to długość włosów oraz kąt strzyżenia.

źródło opisu: Liber, 2006

Nina | 2013-02-27
Przeczytana: 27 lutego 2013

Właśnie takiej książki szukałam. Teraz tylko praktyka na kilku lalkach i mogę strzyc mojego męża.

Opisy sposobów cięć włosów bardzo prosto opisane plus wszystko zaprezentowane na obrazkach.

W książce znajdziesz:
- sposoby obcinania grzywki ( długa, krótka, gęsta, rzadka)
- cięcie długich włosów na prosto
- cieniowanie włosów
- strzyżenie na krótko plus wykończenie fryzury na karku i baczki

Rewelacja:)

książek: 2093