Proste pokrowce

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
szycie, pokrowce na meble
rękodzieło

Odśwież wygląd każdego pokoju, szyjąc efektowne proste pokrowce w różnych stylach. Aż trudno uwierzyć, że tak łatwo je stworzyć. Znajdziesz tu wiele projektów dostosowanych do różnego rodzaju mebli od kanapy po podnóżek. A kiedy już uszyjesz swoje pokrowce, zamiast kupować je w sklepie, będziesz mógł zmieniać wygląd każdego pokoju w miarę własnych potrzeb wiosną i latem może to być coś jasnego i zwiewnego, zimą ciemniejszego i cieplejszego.

wisia10 | 2015-12-22
Małgorzata | 2015-07-24